Про нас

запис на прийом


Стоматологія як мистецтво

Ні для кого не секрет, що гарна, білосніжна посмішка є невід’ємною складовою нашого повсякденного життя. Саме вона визначає людину як індивідуальність, характеризує її вдачу, створює образ, підкреслю впевненість у собі і неодмінно є першим кроком до успіху в будь-якій ситуації.

Проте, в силу різноманітних факторів, природна краса та білизна зубів часто не є такою, якою б Ви хотіли її бачити.

Прагнення до відтворення живої естетики посмішки надихнуло нас на створення стоматології під назвою "Dent Art", що в перекладі означає "Зуб – це мистецтво".

Саме творчий підхід в тандемі з високим професіоналізмом та бажанням вдосконалюватися дозволяє нам втілювати Ваші бажання в реальність.

Дуже важливим для нас є Ваша довіра. Саме тому в роботі ми використовуємо інтраоральну камеру, яка забезпечує для Вас візуалізацію та повне розуміння і бачення конкретної проблеми. Не дарма кажуть: "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути".


Наші принципи:

- точність – фактор, який визначає якість та довговічність виконаної роботи. Використання бінокулярної системи з трикратним збільшенням не дозволить пропустити нам ані найменшої деталі.

- індивідуальність – кожен клінічний випадок по-своєму особливий і не має шаблонного вирішення.

- відповідальність – ми завжди враховуємо всі Ваші побажання, в результаті чого Ви отримуєте те, що хотіли.

- пунктуальність – вся робота виконується у строго визначений термін.


Наші переваги:

1. Ми володіємо повним арсеналом сучасних засобів естетичної стоматології. Довіряючись нам, Ви довіряєтесь команді, яка віддана своїй справі і здатна задовольнити будь-­яку Вашу потребу щодо здоров'я та естетичного вигляду зубів.

2. Свої знання та навики ми постійно доповнюємо на семінарах і майстер­-класах у провідних стоматологів європейського рівня.

3. В еру сучасних матеріалів та новітніх технологій буває дуже складно визначитися, що саме обрати. Тому, звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте вичерпну та професійну консультаційну допомогу. Наша чесність, порядність та індивідуальний підхід допоможуть Вам у якісному та ціновому співвідношенні зробити найбільш правильний вибір, а психологічна підтримка допоможе назавжди подолати страх перед стоматологією.


Наша мета – зробити Вашу посмішку здоровою та щасливою!


Якщо у Вас виникли питання, дзвоніть нам за телефонами +38 (099) 12-41­-102, +38 (067) 64-71-277 або скористайтеся формою запису на прийом на сайті, і ми обов’язково з Вами зв’яжемось.


doctor_foto

З повагою до Вас,

лікар стоматології "Dent Art" Сергій Михайлович Барановський