Безметалеві керамічні коронки на зуби

запис на прийом

Безметалеві коронки та мости

Сучасний вид незнімного протезування, що здатний кардинально змінити Вашу посмішку. Виготовляються такі коронки на основі діоксиду цирконію, що забезпечує їх високу міцність та неперевершену ідентичність натуральним зубам.







Коронки з діоксиду цирконію Ужгород

Діоксид цирконію — це матеріал, який по міцності практично не поступається металу, і при цьому має здатність пропускати світло, що є необхідним для досягнення напівпрозорості, яка притаманна емалі натурального зуба. Для порівняння, металокерамічні коронки через наявний металевий каркас зовсім не пропускають світло, на відмінно від коронки з діоксиду цирконію Ужгород, а це обов'язково негативно вплине на естетичний вигляд коронки.


Цирконієві коронки складаються з двох шарів:

1. внутрішній — міцний каркас із діоксиду цирконію, що забезпечує надійну опору майбутньої коронки;

2. зовнішній — керамічна маса, що спікається на цирконієвому каркасі та надає коронці довершеного естетичного вигляду

Перевагами коронок на основі діоксиду цирконію є:

- напівпрозорість, що притаманна емалі натуральних зубів;

- висока міцність, що дає можливість виготовляти не лише одиночні коронки, а й мостовидні протези;

- точність — досягається спеціальною CAD/CAM технологією, що забезпечує правильну посадку та ідеальне прилягання безметалевої коронки до підготовлених зубів;

- з часом не змінюється в кольорі;

- надійність та тривалий термін служби;

- гіпоалергенність.

Єдиним недоліком даного виду коронок є їхня висока ціна, але це пояснюється складністю технологічного процесу, що вимагає використання відповідного технічного забезпечення і високої собівартості розхідних матеріалів. Проте, в замін Ви отримуєте естетику найвищої якості.

Для виготовлення коронок на основі діоксиду цирконію необхідно два візити до стоматолога.

У перше відвідування попередньо пролікований зуб обшліфовується до потрібної форми та розміру, після чого з підготовленого зуба знімається відбиток. Завершується перший етап виготовленням та фіксацією тимчасової коронки.

В наступне відвідування знімається тимчасова конструкція, а на її місце з допомогою спеціального стоматологічного цементу фіксується готова керамічна коронка.

Хочете коронки з діоксину цирконію? Звертайтесь у стоматологічний кабінет "Dent Art"

Догляд за цирконієвими коронами не відрізняється від звичайного догляду за зубами — це чищення зубною щіткою 2 рази на день.

Якщо Ви хочете отримати "нову" посмішку найвищої якості — звертайтесь у стоматологічний кабінет "Dent Art" в Ужгороді. Для цього Ви можете скористатися формою запису (клікайте на зелену кнопку "Запис на прийом" вверху сторінки) або передзвонити за телефонами +38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277