Лікування зубів в Ужгороді - стоматологія Dent Art

Стоматологія Dent Art пропонує високоякісний спектр послуг по лікуванню зубів в Ужгороді та профілактиці захворювань ротової порожнини. Лікування карієсу методом пломбування або ексклюзивного мікропротезування, лікування пульпіту(запалення «нерва») та його ускладнень з використанням ротаційної системи Endo-Express, лікування галітозу (неприємного запаху), гінгівіту, пародонтиту та спектр профілактичних заходів спрямованих на їх попередження.

Консультації в Ужгороді при лікуванні зубів

Будь яке лікування починається з консультації, що супроводжується візуальною підтримкою інтраоральної камери, такий підхід забезпечить для Вас правильне бачення та розуміння кожної конкретної ситуації.

Інструментарій що використовується нами при лікуванні зубів в Ужгороді абсолютно стерильний. Це забезпечується використанням сертифікованих дезінфікуючих засобів та проходженням повного режиму термостерилізацїї, після чого стерильний інструментарій зберігається в ультрафіолетовій камері.

Записуйтесь на прийом в стоматологію "Dent Art" зараз!

Лікування зубів у стоматологічному кабінеті "Dent Art" допоможе Вам почуватися спокійно і впевнено, а головне — забезпечить надійний і довготривалий результат для Вашої посмішки.

Лікування карієсу

Пломбування зубів для усунення карієсу на різних стадіях його розвитку.

Детальніше

Лікування кореневих каналів

Швидке позбавлення від болю та якісне лікування кореневих каналів.

Детальніше

Лікування ясен

Профілактика захворювань ясен, лікування гінгівіту та пародонтиту.

Детальніше

Професійна гігієна порожнини рота

Очищення зубів від нальоту та профілактичний ефект для всієї ротової порожнини.

Детальніше