Лікування ясен

запис на прийом

Лікування ясен в Ужгороді не менш важливе, ніж лікування зубів. Кровоточивість ясен під час чищення зубів, больові відчуття, неприємний запах – це симптоми, які є ознакою захворювання під назвою "гінгівіт" (запалення ясен), або більш складної його форми – пародонтиту (запалення ясен з руйнуванням кістки).

Ця проблема є не менш складною, ніж захворювання зубів. Адже не вилікувані вчасно ясна приведуть до розхитування цілком здорових зубів і, як результат, – їх втрати.

Причини запалення ясен і їх лікування в Ужгороді

Причинами запалення ясен можуть бути:

- м'який наліт на зубах;

- зубний камінь;

- каріозні ураження зубів;

- гормональні зміни;

- загальні захворювання організму.

Лікування ясен починається з професійної гігієни порожнини рота, яка полягає у видаленні над'ясеневих та під'ясеневих зубних відкладень. Призначаються також протизапальна терапія і обов'язкове навчання та рекомендації по догляду за порожниною рота.


Лікування гінгівіту та пародонтиту в Ужгороді — "Dent Art"

Якщо Ви помітили кровоточивість чи якісь інші зміни на поверхні Ваших ясен, то без вагань записуйтесь на огляд у стоматолога в стоматологічний кабінет "Dent Art" з допомогою форми запису (клікайте зелену кнопку вверху сторінки) або за телефонами +38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277.

У стоматології "Dent Art" лікування гінгівіту та парадонтиту в Ужгороді пройде швидко та ефективно.