Лікування кореневих каналів

запис на прийом

Симптоми захворювання та лікування кореневих каналів в Ужгороді.

Нестерпний постійний ниючий біль – це симптом, що характерних для зуба, який довгий час піддавався руйнуванню карієсом. А його причиною є інфекція, що довгий час знищувала тканини зуба і досягла його серцевини – судинно-нервового пучка (так званого "нерва"). Таке поєднання судин та нервів називається пульпою зуба, а її запалення – пульпітом.

Вивченням процесів запалення пульпи зуба займається наука "ендодонтія", а саме лікування носить назву "ендодонтичне".

Лікування запалення зубного нерва в Ужгороді

У 100% випадків зуби, які мають запалення зубного "нерва" в Ужгороді, вдається повністю вилікувати. Зуб, який нестерпно болів і, можливо, коштував Вам не одну безсонну ніч, після якісно проведеного ендодонтичного лікування одразу перестає боліти.

Запорукою такого успіху є повне видалення інфікованого "нерва" з кореневих каналів зуба з подальшим їх пломбуванням.

Лікування кореневих каналів відбувається в одне або декілька відвідувань і обов'язково з використання місцевого знеболення.

Етапи лікування пульпіту

1. Місцеве знеболення. Це обов'язковий етап, який дозволить нам спокійно добратися до інфікованого "нерва".

2. Визначення довжини кореневих каналів зуба. Так як значна частина пульпи ("нерва") знаходиться в кореневих каналах, необхідним етапом є точне визначення його довжини. Це здійснюється з допомогою пристрою під назвою "апекслокатор". Визначена довжина кореневого каналу дозволить контролювати його межі, що є запорукою якісного результату.

3. Механічна та медикаментозна обробка. Полягає у повному видаленні залишків інфікованого "нерва" з кореневих каналів. Оскільки доступ в кореневих каналах досить обмежений, це потребує використання мініатюрних ендодонтичних інструментів. Для цього ми використовуємо реципрокну ротаційну систему Endo-Express. Вона забезпечує швидке та якісне очищення кореневого каналу на всю його довжину.

4. Пломбування кореневого каналу. Це завершальний етап ендодонтичного лікування. Він полягає у заповненні кореневого каналу спеціальним пломбувальним матеріалом. Ідеальним результатом є об’ємне заповнення кореневого каналу на всю його довжину – до верхівки з точністю 0,5 мм.

Якщо вам потрібно полікувати кореневі канали - записуйтесь на прийом просто зараз!


Проведення всіх цих маніпуляцій забезпечить Вашим зубам ще довгі роки безтурботного життя.

Отже, якщо Вас мучить зубний біль, то якнайшвидше записуйтесь на прийом, клікнувши кнопку "Запис на прийом" вверху сторінки, або звертайтесь до нас за телефонами:

+38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277 і ми допоможемо Вам з лікуванням кореневих каналів.