Професійна гігієна порожнини рота

запис на прийом

Професійна гігієна порожнини рота в Ужгороді - це справжня візитна картка та індикатор загального культурного виховання людини. Проте не завжди індивідуальні гігієнічні заходи справляються з цією задачею.

Для контролю чистоти зубів та загального стану порожнини рота рекомендовано проводити професійну гігієну мінімум два рази на рік.

Професійна гігієна порожнини рота - клінічна процедура, що включає комплекс заходів, спрямованих на механічне очищення зубів від будь-яких забруднень.


Етапи професійної гігієни зубів:

- оцінка стану твердих та м’яких тканин ротової порожнини;
- зняття м’якого пігментованого (профарбованого) зубного нальоту щіточками та професійними пастами;
- видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку ;
- полірування очищених зубів;
- покриття зубів ремінералізуючою пастою або лаком (при необхідності);
- рекомендації по догляду та підтримання чистоти ротової порожнини.

Чому важливо проводити професійну гігієну зубів?

У першу чергу тому, що погано очищені зуби - це те, що одразу помітить Ваш співрозмовник. У більшості випадків професійна гігієна вирішує проблему неприємного запаху з рота (галітозу). До речі, дуже часто Ви цього можете не відчувати. Добре проведена професійна гігієна покращує стан ясен, зменшує їх кровоточивість і, як результат, є профілактикою захворювань пародонта.

Також професійну гігієну зубів в Ужгороді необхідно виконати перед проведенням будь-якого лікування зубів. Це дасть можливість краще оцінити клінічну ситуацію і додатково виявити приховані каріозні процеси. Після професійного чищення зуби стають світлішими, а це важливий фактор для правильного підбору кольору для подальшого виконання художньої реставрації чи керамічного протезування.


Професійна гігієна порожнини рота в Ужгороді - Dent Art

Особливу увагу професійній гігієні треба приділяти тоді, коли значна частина зубів пролікована або Ви проводите ортодонтичне лікування (вирівнювання положення зубів). Це обов’язково подовжить тривалість результатів від будь-якого виду терапевтичного або ортопедичного лікування.

Записуйтесь на прийом в стоматологію Dent Art і ми обов’язково забезпечимо Вам відмінний результат!

Щоб записатись, клікайте на зелену кнопку вверху сторінки або телефонуйте: +38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277