Протезування зубів

Коли значна частина зуба зруйнована, або ж взагалі зуб відсутній, відновити зубний ряд стає можливим лише за допомогою протезування зубів в Ужгороді.

Стоматологічне протезування — це процес відновлення зруйнованого або заміщення відсутнього зуба з допомогою незнімних або знімних конструкцій. Це можуть бути різноманітні за матеріалами і технологіями виготовлення коронки та мости, вініри та вкладки, часткові або повні знімні протези. Задачею стоматологічного протезування є відновлення Вашої повноцінної жувальної функції та належного естетичного вигляду зубного ряду.

Чи є якась особливість у виборі методу протезування в залежності від віку людини? Так, є! У період стрімкого росту та формування скелету (кісток) людини (а це, як правило, до 18 років) небажано здійснювати протезування, яке може обмежувати правильний розвиток зубо-щелепної системи. Це зазвичай мостовидні протези. Чи є якесь альтернативне рішення? Рішення звичайно ж є. Але, щоб сказати, яке саме, необхідне детальне вивчення кожної конкретної клінічної ситуації.

Зубні протези в Ужгороді: етапи виготовлення

Виготовлення будь-якого виду зубного протезу в Ужгороді — це завжди складний технологічний процес, який потребує тісної співпраці лікаря-стоматолога та зубного техніка, а також використання різного роду матеріалів та технологічного обладнання.

Клінічний та технічний етапи протезування

Весь процес протезування ділиться на два етапи: клінічний та технічний.

Перший етап — клінічний. Він походить у стоматологічному кабінеті і передбачає:

- огляд та складання плану лікування. На даному етапі обговорюються всі можливі варіанти зубного протезування з урахуванням усіх Ваших побажань.

- підготовка до протезування. Після визначення з методом протезування всі зуби, які будуть залучені в цей процес, мають бути вилікувані, тобто позбавлені больових відчуттів та будь-яких каріозних уражень, або, якщо це неможливо, — такі зуби мають бути видалені.

- зняття відбитку. На цьому етапі спеціальною силіконовою масою з підготовлених зубів знімається відбиток, який буде відтворювати точну копію Вашої клінічної ситуації та буде інформацією для наступного технічного етапу протезування.

На технічному етапі в роботу вступає зубний технік. У зуботехнійній лабораторії по раніше знятому відбитку він виготовляє модель (точну копію) Ваших підготовлених зубів. Далі, залежно від обраного виду протезування, із використанням спеціального обладнання виготовляється необхідна конструкція. Після цього готовий виріб повертається до стоматологічного кабінету і фіксується в ротовій порожнині пацієнта. Обов'язково даються рекомендації щодо його використання та догляду за ним.

Ціни на зубні протези в Ужгороді

Ми виконуємо весь спектр робіт по зубному протезуванню — від простої металевої коронки до екслюзивних художніх керамічних реставрацій . Для цього ми співпрацюємо із зубними техніками, кожен з яких є профі у своїй справі, використовуємо матеріали тільки провідних брендів світу, які вже давно зарекомендували себе. Ціни на зубні протези в Ужгороді залежить від матеріалу. Ознайомитись з цінами можна на нашій сторінці з цінами. Одним з найважливіших аспектів у стоматологічному протезуванні є точність. Лише вона може забезпечити якісне приляганя та надійну фіксацію протеза і, як результат, — довгий термін служби будь-якого виду ортопедичної конструкції: чи то буде вінір, вкладка, коронка, міст, знімний протез і т.д. Досягнути максимальної точності нам допомагає бінокулярна система з трикратним збільшенням, яку ми застосовуємо на кожному етапі протезування.

Записуйтесь на прийом протезування зубів просто зараз!

Знімне протезування зубів

Індивідуальний підбір та виготовлення знімних ортопедичних конструкцій.

Детальніше

Незнімне протезування зубів

Встановлення незнімних коронок та мостів у ділянках зруйнованих зубів.

Детальніше