Незнімне протезування зубів

запис на прийом

Незнімне протезування зубів в Ужгороді полягає у виготовленні коронок та мостів у ділянку зруйнованих або видалених зубів. Простими словами, коронка - це ковпачок, який відновлює форму зуба, що був зруйнований.

Металева коронка: ціна в Ужгороді


Коронка може бути:

- Металева коронка в Ужгороді виготовляється, якщо потрібно в першу чергу відновити функції жування. Через свій недосконалий естетичний вигляд підходить для найменш видимих ділянок ротової порожнини, а це, як правило, задня група зубів.


Ціни завжди відповідають якості коронки. Але в будь-якому випадку вони вас приємно здивують.


- Металопластмасова. Поєднує в собі міцність металевої коронки та покращені естетичні характеристики покриття з пластмаси.


Металокерамічна коронка

- Металокерамічна коронка в Ужгороді. Її основою є метал, який зверху покривається спеціальною керамічною масою. Має високий ступінь міцності та прекрасну естетику. Завдяки кераміці зуб виглядає більш природно. Також, на відміну від металопластмасової, металокерамічна коронка не змінюється в кольорі з часом.


- Безметалева. Характеризується високими показниками міцності та чудовими естетичними якостями, ідентичними натуральним зубам. Все це стає можливим тому, що в її основі використовується надзвичайно міцний матеріал - діоксид цирконію. На відміну від металокераміки, коронка на основі діоксиду цирконію має прозорість, що дає можливість досягнути максимально природного вигляду штучної частини.


Зубні мости для незнімного протезування

Коли один або декілька зубів повністю відсутні, відновити зубний ряд стає можливим за допомогою моста. Умовою для його виготовлення є наявність опорних зубів, які з обох боків обмежують ділянку відсутнього зуба.

По типу міст може бути:

-металевим;

-металопластмасовим;

-металокерамічним;

-безметалевим;

-комбінованим (поєднання металевих та металокерамічних коронок).

Міст або коронка на зуб в Ужгороді: етапи виготовлення

Щоб виготовити коронку або міст, необхідно два візити до стоматолога.

При першому відвідуванні опорний зуб обпилюється і з нього знімається відбиток.

По відбитку в зубо-технічній лабораторії виготовляється обраний тип коронки або моста. На наступне відвідування готова конструкція фіксується на опорному зубі з допомогою спеціального стоматологічного цементу.

Залежно від складності клінічної ситуації та типу коронки, необхідно 5-10 днів на її виготовлення. Телефонуйте нам і ми вам допоможемо дізнатись скільки коштує коронка на зуб або коронка на передні зуби в Ужгороді.

Сучасне незнімне протезування в Ужгороді

Щоб підібрати тип коронки та пройти всі етапи її встановлення у лікаря-стоматолога, запишіться вже зараз на прийом в стоматологічному кабінеті "Dent Art", скориставшись формою запису (клікайте кнопку "Запис на прийом" вверху сторінки), або подзвоніть нам за номерами +38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277

Ми допоможемо обрати саме Ваш тип незмінного протезування в Ужгороді!