Знімне протезування зубів

запис на прийом

Знімне протезування зубів в Ужгороді показане тоді коли залишилася недостатня кількість зубів щоб зробити незнімне.

До знімного протезування належать:

1. Повний знімний протез.

Показаний при повній втраті зубів. Виготовляється зі спеціальної пластмаси. Тримається на яснах за допомогою присмоктування.
2. Частковий знімний протез.

Показаний при наявності одного або декількох зубів. Залежно від матеріалу, з якого виготовляється протез, та методу фіксації в ротовій порожнині, часткові знімні протези бувають:

  • - Частковий знімний протез з металевими кламерами;
  • - Ацеталовий протез;
  • - Нейлоновий зубний протез;
  • - Бюгельний протез.

А тепер розглянемо детальніше кожен з них.


- Частковий знімний протез з металевими кламерами. Виготовляється з пластмаси, фіксується на зубах з допомогою спеціальних кламерів (металевих дужок).Ацеталовий протез

- Ацеталовий протез в Ужгороді. Володіє покращеними естетичними якостями, має міцну і в той же час еластичну структуру. Мінімальні розміри та легкість конструкції забезпечують його комфортне використання і короткий період звикання.


Нейлоновий зубний протез

- Нейлоновий зубний протез в Ужгороді - Це сучасний вид знімних зубних протезів. Виготовляється з напівпрозорого нейлону. Володіє високими комфортними та естетичними якостями.

Його переваги:

- гнучкий;

- витримує значні навантаження;

- точна посадка та стабільна фіксація;

- легкий та зручний;

- не потребує виготовлення коронок на опорні зуби;

- швидке звикання.

Бюгельний протез

- Бюгельний протез в Ужгороді на замкових кріпленнях. Його основа виготовлена з металу, що забезпечує максимально можливу міцність, а замкове кріплення дозволяє стабільно та надійно зафіксувати протез в ротовій порожнині. Відсутність видимих фіксуючих елементів виділяє його серед інших видів протезів.

- Протез з телескопічною фіксацією. Даний вид фіксації є найбільш складним і в той же час найбільш ідеальним у функціональному плані.
Записуйтесь на прийом і дізнайтесь, який вид знімного протезування підходить саме вам!


Для того, щоб зрозуміти, який вид знімного протезування в Ужгороді підійде саме Вам, а також щоб замовити виготовлення самого протезу, звертайтеся в стоматологічний кабінет "Dent Art", що в Ужгороді. Для цього скористайтеся формою запису на сайті (зелена кнопка "Запис на прийом" вверху сторінки) або передзвоніть нам за телефонами:

+38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277