Художня реставрація зубів

Особливості художньої реставрації

Художня реставрація зубів в Ужгороді означає відновлення його зруйнованої форми. В побуті часто її називають "нарощуванням". Реставрацію ще можна порівняти зі звичайним пломбуванням, але зі своїми особливостями.

Це досить складний процес, який потребує відповідних знань, умінь та навиків лікаря-стоматолога. Можна сказати, що звичайний стоматолог має перетворитися на лікаря-скульптора і художника в одній особі. Адже, художня реставрація – це відновлення зуба з урахуванням усіх естетичних та функціональних факторів, якими наділила його природа, – а це форма, відтінок, прозорість, блиск і, що найважливіше, – гармонія з сусідніми здоровими зубами. Тобто відреставрований зуб не повинен вирізнятися з-поміж здорових.


Пряма і непряма художня реставрація


- Пряма реставрація зуба в Ужгороді виконується прямо в ротовій порожнині пацієнта. По її завершенні Ви одразу зможете повернутися до звичайного ритму життя. Здійснюється в одне відвідування. Сам процес досить кропіткий, тому потребує багато часу (1-2 год. на один зуб). Чи присутні больові відчуття під час реставрації? Якщо зуб раніше лікувався і з нього було видалено нерв – біль повністю відсутній. Якщо ж ні, а значна частина зуба зруйнована, – то є необхідність у виконанні місцевого знеболення. Для прямих художніх реставрацїй ми використовуємо високоестетичні фотополімерні матеріали японських фірм "GC" та "Tokuyama Dental" – лідерів на ринку стоматологічних матеріалів.

- Непряма реставрація є альтернативним рішенням щодо прямої. Непряма тому, що здійснюється не прямо в роті пацієнта, а в зуботехнічній лабораторії. Вона передбачає два візити до стоматолога. Під час першого відвідування проблемний зуб очищається від зруйнованих тканин. Якщо руйнування значне, а зуб живий (з нервом), – використовується знеболювання. Зуб очищається і допломбовується, далі обшліфовується до необхідної форми і з нього спеціальною силіконовою масою знімається відбиток. По відбитку в зуботехнічній лабораторії відливається точна копія проблемного зуба і з допомогою спеціальної керамічної маси відновлюють правильну форму та колір зуба. В наступне відвідування готова непряма реставрація фіксується на підготовлений раніше зуб з допомогою спеціального фіксуючого цементу.

Непряма реставрація, на відміну від прямої, має декілька переваг, а саме:

- здійснюється поза межами ротової порожнини, чим унеможливлюється ризик потрапляння на реставрацію будь-яких рідин та забруднень під час роботи. Це важливий фактор, що впливає на довговічність реставрації та бездоганний естетичний вигляд;

- немає необхідності годинами сидіти з відкритим ротом;

- реставрація виконується в зуботехнічній лабораторії, а це означає, що є достатня кількість часу є для більш досконалого виконання роботи;

- ідеально гладка поверхня реставрації, що забезпечить безпроблемний гігієнічний догляд;

- непряма керамічна реставрація з часом не змінюється в кольорі, навіть під дією кави та сигарет.

Різновидами непрямих реставрацій є керамічні вініри та вкладки.


Чи потрібна Вам художня реставрація?

Відповідь – звичайно так, якщо:

- в зубі є порожнина;

- зуб має відколи та тріщини;

- колір зуба змінений;

- зуб має неестетичну форму.

Протипоказами до художньої реставрації можуть бути:

- індивідуальна непереносимість фотополімерного матеріалу (алергія);

- підвищений тонус жувальних м'язів (може призвести до відлому реставрації);

- прямий прикус (може призвести до відлому реставрації).

Професійна естетична стоматологія – пропозиція від Dent Art

Щоб отримати консультацію спеціаліста щодо художньої реставрації Ваших зубів, звертайтесь за тел. +38 (099) 12-41-102, +38 (067) 64-71-277 або скористайтесь формою запису на прийом на нашому сайті (зелена кнопка "Запис на прийом"), і ми обов'язково Вам зателефонуємо.

Ціна в Ужгороді на реставрацію зуба приємно здивує Вас. Не вірите? Тоді звертайтесь якнайшвидше.

запис на прийом